تبلیغات
حــــــــــرم رضـــــــــــوی

حــــــــــرم رضـــــــــــوی

بسمه الله الرحمن الرحیم

ما همیشه می گردیم تا اون چیزی که سبب تائید ماست پیدا کنیم همین باعث می شه که از هیئات فیض نبریم . ما بابیستی ناصح داشته باشیم .باید معاشرت با خدا داشت ، میگه یا شاه کُل نجوی ، همه حرف این است که او شاهد نجوای ماست . با ما حرف می زنه ولی ما نمی شنویم ولی ابی عبدالله شنید....

آیا می شود منکر شد که او ما را نمی بیند پس اعتقادات ما ضعیف است . چقدر بر امام حسین مایه گذاشتی دوست من هر چقدر مایه گذاشتی همون اندازه نمک بهت می ده هرچقدر به مجالس دعا احتیاج نشان بد ی همون اندازه به تو میدهند . پس بیا و ابراز احتیاج کن .حضرت آیت الله بحجت فرمودند: ائمه این دعاها و زیارات را برای اتصال ما گفته اند که ما با لحن های مختلف دگرگون و متحول بشیم  دعاها نردبان است ، دعاها پَر است آدم را سبک می کند و در اوج می دهد.

امام سجاد (ع) گریه می کردند و می فرمودند: خدایا منو از چشم ناپاک ، حسود ، نگهدار، اهلم و خانه ام را...

در آخر ابو حمزه هست آب کم جو ، تشنگی آور به دست .....چقدر سزاوار بود که انسان ساعتی را اختصاص به خود می داد که چیزی او را سرگرم نکند و درآن ساعت نفس خود را حسابرسی می کرد و می اندیشید که چقدر برای خدا کار کرده است . لذا هر کسی خود حسابرسی اعمال خود را کند . بر عیبهای خویش واقف می شود و به گناهانش احاطه می یاد و در خواست بخشش و عفو از درگاه او  میکند و درنتیجه عیبهای خود را اصلاح میکند... اِلهی لا تُزِغْ قُلوبنا بَعدَ اِذْهَدَیتَنا .
طبقه بندی: آ قــــــــــــــــا حــــــجـــــــت،
[ چهارشنبه 24 اسفند 1390 ] [ 09:13 ق.ظ ] [ مدیر وبلاگ ]
درباره وبلاگ

نظر سنجی
 • میزان صلوات شما برای شادی روح شهید رحیمی

 • امار سایت
  بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
  امکانات وب

  حــــــــــــــــــــرم رضــــــــــــــــوی


  ضد گلوله
  Instagram